Search
Çarşamba 8 Temmuz 2015
 • :
 • :

NİKAH MÜZİKLERİNİZİ BURADAN SEÇEBİLİRSİNİZ

Bir çok çiftin belkide en çok zorlandığı kısımlardan biride nikahta seçilecek müziklerdir.Bu durumu göz önünde bulundurduk ve gelin saçları olarak sizler için müzikler seçtik.gerisi size kalmış :)

GİRİŞ – İLAN – DANS VE PASTA MÜZİKLERİ

 

NOT: Player’ın Altındaki ”Open Window” Düğmesine Tıklarsanız Player Ayrı Sayfada Açılır,Daha Sonra Tıpkı Bilgisayaranızdaki Media Player Gibi Siteye Bağlı Kalmadan Müzikleri Dinlemeye Devam Edebilirsiniz..

 

Flash required

NOT: Eğer müziklerden beğendikleriniz olursa bize ulaşın size gönderelim.bir not daha korkmayın para istemiyoruz :)1980 İstanbul Doğumlu Olan Güneş Önderoğlu Erzincanlı Olup Web Tasarım,Çeşitli Prodüksiyon İşleri Ve Müzik İle Uğraşmaktadır.


350 thoughts on “NİKAH MÜZİKLERİNİZİ BURADAN SEÇEBİLİRSİNİZ

 1. Tuba Karadağ

  Merhabalar

  pasta müzikleri 12 ve 32’nin isimlerini rica edebilir miyim?

  Teşekkürler

  Reply
 2. tuba

  3,10,20,21,22, ve 30 numaralı müzikleri gönderebilir misiniz? acil ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim

  Reply
 3. Ekin Şaşmazer

  giriş-ilan-pasta müziklerinde bulunan 1-32 ve 12 numaralı şarkıları mail adresime gönderebilir misiniz? teşekkür ederim kolay gelsin.

  Reply
 4. melek melek

  merhabalarr. giriş pasta lan müzklerinden 1, 24, 15, 5, 11, 12, 14, 18, 20, 3 numaralı parcaları gönderebilir misnz biraz fazla oldu galiba.. cook tesekkürlerr. bizleri büyük dertten kurtardınız:)

  Reply
 5. ahmet arı

  merhaba admin giriş ilan pasta mükleri 1 nolu sarkıyı gönderebir misin tsekkürler.

  Reply
 6. tülay ikiz

  slm admin.Nihayet aradığım müzikleri sizin sitenizde buldum,nikahımda kullanmak isteğim müziklerdi bunlar,Gönderirseniz şimdiden çok teşekkür ederim.bu müziklerin bir isimleri var mı? ses kalitesi olarak burdan biraz düşük bu şekilde mi gönderirsiniz?6.sıradaki 15 giriş-ilan,22.sıradaki 2 giriş-ilan,5.sıradaki 14.giriş-ilan.hayırlı günler.

  Reply
 7. Adem

  Merhaba. Öncelikle yardımlarınız için çok teşekkür ederim, çok işimize yarayacak:) Biraz fazla oldu ama mümkünse eğer 2, 14, 16, 19, 28, 29,33, giriş-ilan parçalarını gönderebilir misiniz?

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba adem bey istemiş olduğunuz parçaları en geç yarına kadar size iletmiş oluruz.lütfen önemsiz posta klasörünede göz atınız mutluluklar diliyoruz..

   Reply
 8. Demet

  10giriş-ilan-pasta müzikleri, 12 giriş-ilan-pasta müzikleri, 24giriş-ilan-pasta müzikleri, 26giriş-ilan-pasta müzikleri. Rica etsem bunları gönderebilir misiniz? Çok teşekkürler şimdiden…

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba demet hanım parçalarınız mail adresinize iletilmiştir lütfen önemsiz klasörünede göz atınız.. mutluluklar diliyoruz.

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ahmet bey istemiş olduğunuz parçalar gün içerisinde mail adresinize iletilecektir hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz dans parçaları gün içerisinde mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz posta klasörünede göz atınız hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba selçuk bey istediğiniz parçayı az sonra mail adresinize gerekli bilgileri ile göndereceğiz mutluluklar diliyoruz..

   Reply
 9. july

  merhaba bana baştan 4. ve 19 ve 20. arasındaki sayı olmayan sarkıyı rica etsem atsanız çook sevimirim

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçaları size ileteceğiz fakat parçaların tam adını yazabilirmisiniz yani dinlediğiniz parçanın görünen adı şeklinde..

   Reply
    1. admin Post author

     Tekrar merhaba istemiş olduğunuz parçaları mail adresinize ilettik lütfen önemsiz posta klasörünede göz atmayı unutmayınız hoşçakalın..

     Reply
 10. ZEYNEP

  paylaşımlarınız için teşekkürler. bende bazı parçaları göndermenizi rica ediyorum
  15,24,26,28,2.5 giriş ilan pasta müziklerini alabilirmiyim ?

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Zeynep Hanım istemiş olduğunuz parçaları drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden size ileteceğiz ve lütfen önemsiz posta klasörünüde kontrol etmeyi unutmayınız, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizden yardım isteyiniz..

   Reply
   1. mehmet aslan

    rica etsem 12 giris-ilan pasta ve 1 giris- ilan pasta müziklerini yollayabilir misiniz? tesekkür ederim.

    Reply
    1. admin Post author

     Merhaba mehmet bey istemiş olduğunuz parçalar mail adresinize iletilmiştir lütfen önemsiz klasörünüde kontrol etmeyi unutmayınız mutluluklar diliyoruz..

     Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Buket hanım istemiş olduğunuz parçalar mail adresinize iletilmiştir mutluluklar diliyoruz.

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba rahmi bey isteğiniz kısa bir süre sonra mail adresinize ietilecektir mutluluklar diliyoruz..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba fulya hamım istemiş olduğunuz parça mail adresinize iletilmiştir mutluluklar diliyoruz..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istekleriniz kısa bir süre içerisinde mail adresinize iletilecektir lütfen parçalar elinize ulaştığında buradan olumlu yada olumsuz bilgi verinizki başka parça isteyen arkadaşlarımız için referans olsun. mutluluklar diliyoruz.

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Nihal hanım istemiş olduğunuz parçaları gün içerisinde mail adresinize yollamış olacağız..Lütfen önemsiz postalarıda kontrol ediniz..Mutluluklar diliyoruz..

   Reply
 11. Neslihan DAŞTAN

  ‘ 1,12,18,23 ‘numaralı şarkıları e-mail adresime gönderirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba neslihan hanım istemiş olduğunuz parçaları biraz sonra mail adresinize iletmiş olacağız lütfen önemsiz postalarıda kontrol etmeyi unutmayınız mutluluklar diliyoruz.

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba erol bey istemiş olduğunuz parçaları biraz sonra mail adresinize ileteceğiz lütfen önemsiz posta klasörünüde kontrol ediniz mutluluklar diliyoruz.

   Reply
 12. magic

  IYI CALISMALAR ,

  5 NUMARALI GIRIS – ILAN -PASTA MUZIGINI OGRENEBILIRMIYIM? . AYLARDIR BU MUZIGI ARIYORDUM . BIR TURLU BULAMADIM. SIMDIDEN COK COK TESEKKUR DERIM . COK SAGOLUN .

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçayı mail adresinize iletecğiz ve içerisindede parçaya ait bilgileri bulabilirsiniz mutluluklar diliyoruz..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçalar gün içerisinde mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz postalarıda kontrol etmeyi unutmayınız mutluluklar diliyoruz.

   Reply
 13. hilal

  merhabalar, pasta müziği 33,6,12,23 / dans müziği 17 gönderirseniz sevinirim.teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçalar gün içerisinde mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz posta klasörünü kontrol etmeyi unutmayınız mutluluklar diliyoruz..

   Reply
 14. yeliz

  merhaba, giriş müziklerinden 1,10,14,15,17,23 ü gönderebilir misiniz teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçalar gün içerisinde mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz posta klasörünü kontrol etmeyi unutmayınız mutluluklar diliyoruz….

   Reply
 15. Gülhan

  Merhaba,
  Dans müziklerinden 2, 16, 23 şarkıları yollar mısınız? Birde bilgilerini rica ediyorum. Teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçalar az sonra mail adresinize iletilecektir.Parçaların size ulaşıp ulaşmadığını yine buradan teyid ederseniz seviniriz mutluluklar diliyoruz..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçalar mail adresinize iletilmiştir mutluluklar diliyoruz hoşcakalın..

   Reply
 16. seda

  1,28,2,32,31,3,5,14,16,12 ve dans müziklerinden de 14,16,27 yi istiyorum gönderirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba seda hanım istemiş olduğunuz parçaları size ileteceğiz elbette fakat bu aralar hotmail de dosya gönderme sıkıntısı var eklerin kaybolduğunu söylüyor birçok okurumuz.Eğer dilerseniz drums_150@hotmail.com msn adresini ekleyin online olarak yollayalım yada aceleniz yoksa hotmail dosya paylaşımı düzeldiğinde size iletelim..hangisini tercih ederseniz..

   Reply
 17. GAMZE

  admin bey sizide baya bi uğraştırdım ama mailde tıklanacak bir rar var diyorsunuz orada birsey tıklanmıyırki gerçekten anlayamadım yani ama neyse çok uğraştınız teşekkür ederim. ii günler müzikleri alamayacağımı anladım galiba :d
  hersey için tekrar mersii.

  Reply
  1. admin Post author

   gamze hanım bu seferlik sizin için online bir hizmette bulunalım bağlantı size gelmiştir fakat sanırım göremiyorsunuz :) drums_150@hotmail.com adresini msn ekleyin online yollayalım bundan başka seçeneğimiz kalmadı çünkü ..

   Reply
 18. GAMZE

  admin bey iki gündür müzükleri bekliyorum ne zaman yollayacaksınız sizden mail gelmis ama müzikler yok ne zaman yollayacaksınız

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba gamze hanım mailiniz çoktan yollanmış lütfen postalarınızı özelliklede önemsiz klasörüne bakınız ayrıca yolladığımıza dair ekran görüntüsünüde mail adresinize şimdi yollayacağız lütfen dikkatlice bakınız..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba yasemin hanım istemiş olduğunuz parçalar mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyoruz..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba seher hanım istesekte parçaların hepsini birden gönderemiyoruz çünkü boyut olarak çok büyük olduğu içim mail yolu ile gönderilmesi imkansız oluyor ancak beğendiğiniz birkaç parça var ise tekrar bize yazın yarın gün içerisinde size ulaştıralım teşekkür ederim hoşçakalın..

   Reply
 19. Gamze

  merhabalar güzel düşünceniz için teşekkür ediyorum ben sizden giriş müziklerinden 1,14,16,26,27 numaralı müzikleri dans kısmından ise 2ve 9 numaralı müzükleri ve bilgilerini rica edebilir miyim şimdiden teşekkür ederim ii günler.bekliyorum

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba gamze hanım istemiş olduğunuz parçalar isimleri ile birlikte yarın gün içerisinde mail adresinize göndereceğiz ve küçük bir hatırlatma : bu maili drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden göndereceğiz lütfen önemsiz klasörünede göz atmayı unutmayınız..

   Reply
 20. NİHAN

  merhaba pasta müziklerinden 11 ve 26, dans müziklerinden 2 ve 20 gönderirseniz sevinirim.

  Reply
  1. admin Post author

   istemiş olduğunuz parçaları yarın gün içerisinde mail adresinize yollamış olacağız lütfen önemsiz klasörünede göz atınız hoşçakalın..

   Reply
 21. Rukiye

  merhaba;

  10-12-14-20-23 numaralı müzikleri beğendim. gönderebilir misiniz.

  teşekkürler şimdiden.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba rukiye hanım istemiş olduğunuz parçalar mail adresinize iletilmiştir hoşçakalın..

   Reply
 22. Ece

  Merhabalar,

  Giriş-ilan-pasta müziklerinden 1 numaralı olanı gönderebilir misiniz? Parçanın ismini ya da sahibini de ekleyebilirseniz sevinirim.

  Şimdiden teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ece hanım istemiş olduğunuz parça mail adresinize iletilmiş ve gerekli bilgiler ekte yazılmıştır mutluluklar diliyoruz hoşcakalın..

   Reply
 23. nursen

  rica etsem giriş müziği 1-12-16 ve dans müziği 10 şarkıların adı ve söyleyen kişinin adını mail atarmısınız şarkıları da atarsanız çok sevinirim şimdiden çok tşk.ler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Nursen hanım istemiş olduğunuz parçaları kısa bir süre sonra drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden size ileteceğiz lütfen önemsiz klasörünede göz atmayı unutmayınız.Mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 24. tba

  merabalar oncellıkle tesekkurler ıstedıgım parcaları buldum ılk once rıca eederek sızden grıs pasta muzıklerınden 18- 17- 1- 14- 3 dans muzıklerındende 10-7 ıstyrm gonderırsenız sevınırm tesekkurler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçaları kısa bir süre sonra drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden size ileteceğiz lütfen önemsiz klasörünede göz atmayı unutmayınız.Mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 25. tuğba

  merhalar öncelikle teşekkür etmek istiyorum bizlere böyle imkan sundunuz için benim ricam giriş ilan pasta müziklerinden 13, 17, 1, 15 gönderirmisiniz

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba tuğba hanım istemiş olduğunuz parçalar gün içerisinde drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz klasörünüde kontrol ediniz mutluluklar diliyoruz.

   Reply
 26. Levent

  merhaba,

  (26)giris-dans muziklerinde 26 nolu muzigi nereden mp3 olarak indirebiliriz. cok acil desteginizi rica ediyoruz. yarin dugunumuz var ve slayt hazirliyoruz simdi.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba levent bey istemiş olduğunuz parça mail adresinize iletilmiştir mutluluklar diliyoruz hoşcakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba meltem hanım istediğiniz parçalar kısa bir süre sonra mail adresinize iletilecektir hoşcakalın..lütfen önemsiz posta klasörünede göz atmayı unutmayınız..

   Reply
 27. demet öncü

  merhaba aylardır aradığım müzikleri buldum. tamda düğünüme 1 hafta kala..gerçekten şu anda içim rahatladı :)..pasta müzikllerinden 1-2-6-8-11-12-13-14-18-20-23-24-27-32-33 parçalarını göderirseniz beni bu yılın en mutlu gelini yaprsınız :).. şimdiden teşekkür ederim.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba demet hanım istemiş olduğunuz parçaları kısa bir süre sonra mail adresinize ileteceğiz lütfen önemsiz klasörünede göz atın ve parça sayısı fazla olduğu için boyutu büyük bir dosya olacaktır bu yüzden mail adresinizde 100 megabayt kadar bir kısmın boş olup olmadığına bakınız hoşcakalın..

   Reply
 28. nes

  Merhaba
  1-2-20-17-22-26 giriş ilan pasta müziklerinin gönderebilir misiniz şimdiden teşekkürler :)

  Reply
  1. admin Post author

   Tekrar merhaba neslihan hanım istediğiniz parçaları mail adresinize iletiyoruz fakat hata mesajı alıyoruz lütfen mail adresinizi kontrol edermisiniz yada başka bir mail adresi gönderiniz..

   Reply
 29. ceyda

  Mrb. 15 gün sonra düğünüm var. Bana 30 ve 7 numaralı pasta müziklerini gönderirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ceyda hanım istemiş olduğunuz parçaları drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden size ilettik lütfen postalarınızı kontrol edin mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 30. yeşim

  Merhabalarr:) Öncelikle bu büyük dertten bizleri kurtardığınız için sizlere teşekkür ederim.Rica etsem 1 2 10 12 13 15 17 18 22 dans parçaları olarak ta 2 7 8 29 nolu parçaları mail atarsanız çok sevinirim tekrardan teşekkürler….

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba yeşim hanım bizden istemiş olduğunuz parçaları drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden size ilettik lütfen önemsiz posta klasörüde dahil olmak üzere kontrol edermisiniz.hoşçakalın..

   Reply
 31. mehmet satılmış

  Merhaba Sn.Admin
  Listede yer alan 1’inci ve 11’inci müzikleri mail adresime gönderebilirseniz çok sevinirim.
  Pazar günü nikahımın girişinde kullanmak istiyorum.
  İyi çalışmalar.

  Reply
 32. kazım

  iyi günler bana 1-2-14 nolu parçaları acil gönderirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

  Reply
  1. admin Post author

   Merhabalar istemiş olduğunuz parçalar mail adresinize iletilmiştir mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 33. gözde

  ilan pasta müzkleri :11,16, 17, 1, 26, 29, 30, 8, 9
  dans müzikleri: 11,
  yarın gonderırısenız cok sevınırım yarın kınam var sımdıden tesekkur ederım :)

  Reply
 34. ipek

  öncelikle bu site çok işime yaradı onu belirtmeliyim.istediğim tarzda müzikleri birarada bulabildim.rica etsem bana giriş-ilan-pasta müziklerinden 16-18-29-24-30-4-5-6- nolu şarkıları ve dans müziklerinden 1-11-14-15-16-18-22-27-29-8 nolu şarkıları yollayablirmisiniz.çok mu oldu acaba:S ama napayım hepsi güzel ve eşimle ben salona girene kadar oluşacak boşlukta çalmayı düşündüğüm için biraz fazla şarkıya ihtiyacım oldu.gönderirseniz sevnirim.şimdiden teşekürler…

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ipek hanım istemiş olduğunuz parçaları drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden yarın gün içerisinde size iletmiş olacağız önemsiz klasörünüde kontrol etmeyi unutmayınız..Nikah müzikleri seçimi evlilikle ile ilgili en zor durumlardan biridir ve hiç göze görünmez ama en zorudur..Eğer kokteyl formatında bir düğün yapıyor iseniz düğün müzikleri kategorisindeki listelerede göz atabilirsiniz hoşçakalın..

   Reply
   1. ipek

    çok teşekür ediyorum.beni büyük bi dertten kurtardınız.dediğiniz yere de bakıcam.iyi çalışmalar…

    Reply
    1. admin Post author

     Rica ederiz ipek hanım sayfamızın kuruluş amacı yardımcı olmaktır bu doğrultuda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.İyi günler diliyorum hoşçakalın..

     Reply
 35. Hazel

  Meraba, giriş müziklerinden 19-26-5 i gönderir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum:)

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçaları gün içinde drums_150@hotmail.com adresimiz üzerinden size ileteceğiz lütfen önemsiz klasörünüde kontrol etmeyi unutmayınız hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba vildan hanım istemiş olduğunuz parçalar öğleye kadar elinizde olacaktır şimdiden mutluluklar diliyoruz ve lütfen önemsiz posta klasörünede bir göz atınız bazı arkadaşlarımız gelmediğini söylüyor ama önemsiz klasörüne gittiği için görmüyorlar..hoşçakalın..

   Reply
 36. vildan

  merhaba, müziklerinizi çok beğendim. Bu hafta düğünüm var da acilen giriş-ilan müziklerinden 1, 3, 4, 5, 10, 12, 14, 15,20, 26 yı gönderir misiniz? şimdiden çoooook teşekkürler…

  Reply
 37. mehmet

  11-12-15 no’lu ilan pasta müziklerini gönderir misiniz?acil olursa sevinirim,teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba mehmet bey istemiş olduğunuz parçalar kısa bir süre sonra mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz posta klasörünüde kontrol etmeyi unutmayınız..

   Reply
 38. serdar

  14.parçayı bana yollarsanız çok memnun olurum acil olsa çünkü düğün bugün şimdiden tşk.

  Reply
  1. admin Post author

   İstemiş olduğunuz parça mail adresinize yollanmıştır serdar bey mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 39. kamer duru

  merhabalar. dans müziklerinden 5,11,17; giriş ve pasta müziklerinden ise 5,6,12,15,16,29 numaralı müzikleri gönderebilirseniz sevinirim.

  Reply
 40. mustafa şahin

  merhaba.. sizden 5. müziği istiyorum.. bugun gönderirseniz çok sevinirim. çünkü düğünüme 3 5 gün kaldı. şimdiden teşekkür ederim.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba mustafa bey isteğiniz kısa bir süre sonra mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz klasörünede göz atmayı unutmayınız hoşçakalın..

   Reply
 41. Nur

  Öncelikle bu siteyi bulduğum için çok mutluyum… Çok teşekkür ederim..
  1, 14, 16, 17, 26 bu müzikleri yollaya bilirseniz çok sevinirim…

  Reply
 42. bilge

  merhaba öncelikle sitenizin şu düğün arifesinde bana çok yardımcı oldugunu söylemeden geçemiycem.. :) veee giriş müziklerinizden 1. ve 5. müziklerinizi yollayabilir misiniz? Teşekkürler..

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba bilge hanım istemiş olduğunuz parçalar kısa bir süre sonra mail adresinize iletilecektir mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba pınar hanım istemiş olduğunuz parça kısa bir süre sonra mail adresinize iletilmiş olacak mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 43. gökhan

  iyi bayramlar ..yarım saat içerisinde 10,12,13 ve 5 nolu şarkıları mail adresime atabilir misiniz_? acele etme sebebim birazdan düğün sanatçılarıyla görüşmeye gidecek olmam..yetişebilirse çok sevinicem..teşekkürler şimdiden.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba gökhan bey gecikmelide olsa parçalarınız mail adresinize iletilmiştir teşekkür ederiz hoşçakalın..

   Reply
 44. rana

  merhaba, giriş müziklerinden12, 14, 16, 17, 27, 29, 31 no lu parçaları gönderirseniz çok seviniriz… :)
  şimdiden çok teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba rana hanım istemiş olduğunuz parçaları gün içerisinde mail adresinize iletmiş olacağız.yollayacağımız parçaları drums_150@hotmail.com adresi üzerinden göndereceğiz lütfen önemsiz klasörünüde kontrol ediniz mutluluklar diliyoruz.

   Reply
 45. Merve Tümer

  merhabalar, rica etsem giriş müziklerinden 12-15-28’i, dans müziklerinden 9-17-18’i gönderebilirmisiniz ?

  Reply
 46. eshan

  merhaba ;
  rica etsem 5 -32 -18- 1 – 22-28 -12- 13-15 numaralı girişşarkılarını gönderebilirmisiniz .

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parçalar drums_150@hotmail.com adresi üzerinden size iletilecektir.lütfen önemsiz posta klasörünüde kontrol etmeyi unutmayınız.Parçalarınız gün içerisinde gönderilecektir.hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemil olduğunuz parçalar kısa bir süre sonra mail adresinize iletilecektir lütfen önemsiz posta klasörüne bakmayı unutmayınız.hoşçakalın.

   Reply
 47. seda

  Gercekten cok guzel bi site elinize saglikgelin adaylarina cok yardimci oluyo bende bi gelin adayiyim sizdengiris muzikleri olarak 1,2,3,4,5,12,14,32 yi ve dans muziklerindende14,16,27 yi istiyorum rica etsem gonderirmisiniz simdiden tesekkurler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba seda hanım istemiş olduğunuz parçalar drums_150@hotmail.com adresi üzerinden size iletilecektir.lütfen önemsiz klasörünede bakmayı unutmayınız..mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 48. ayşen

  merhabalar çalışmanıza bayıldım gerçekten çok güzel olmuş rica etsem 10 numaralı parçayı gönderir misiniz şimdiden çok teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ayşen hanım istemiş olduğunuz parça kısa bir süre sonra mail adresinize iletilecektir mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 49. tülay

  Merhaba. çok güzel bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık. Rica etsem giriş müziklerinden 1, 6, 12, 29 u yollayabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Tülay hanım istemiş olduğunuz parçaları kısa bir süre sonra mail adresinize iletmiş olacağız mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
   1. tülay

    yolladınız mı acaba? çünkü bana gelen birşey yok henüz. (1, 6, 12, 29 bolu giriş müziklerini istemiştim. ) yolladı iseniz tekrar göndermenizi rica edicem. maiilerimde dün bir sıkınıt vardı. teşekkürler.

    Reply
    1. admin Post author

     Evet tülay hanım kontrol ettim istemiş olduğunuz parçalar size iletilmişler önemsiz klasörünüde kontrol ettinizmi acaba?

     Reply
 50. ELİF

  Merhabalar, ben giriş müziklerinden 29 dans müziklerinden ise 1 , 11 ve 15 ‘ in isimlerini öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba elif hanım biz size isimlerini öğrenmek yerine direk parçaları yollamanın daha uygun olacağını düşünüyoruz:) istemiş olduğunuz parçaları kısa bir süre sonra mail adresinize ileteceğiz hoşçakalın..

   Reply
 51. melek

  merhaba. 1,2,6 ve 14 numaraları parçaları mail adresime gönderirseniz sevinirim.teşk ederim

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba melek hazım istemiş olduğunuz parçalar kısa bir süre sonra mail adresinize iletilmiş olacaktır hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba esra hanım istediğiniz parçaları az sonra mail adresinize ileteceğiz mutlukuklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istemiş olduğunuz parça mail adresinize gönderilmiştir hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba fatih bey istemiş olduğunuz müzikler mail adresinize iletilmiştir mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba aslı hanım istediğiniz parçalar kısa bir süre sonra mail adresinize iletilecektir..Mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba zarife hanım istediğiniz parçaları drums_150@hotmail.com adresi üzerinden size yollayacağız ancak dosya boyutu büyük olacaktır çünkü parça sayısı fazla.mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba canan hanım istediğiniz parçalar mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyoruz ve teşekkür ederiz..hoşçakalın..

   Reply
 52. eylül

  Merhaba giriş müziklerinden 1,7,10,12,15 numaralarını gönderebilir misiniz? Emeğinize sağlık bu arada teşekkürler..

  Reply
  1. admin Post author

   İstemiş olduğunuz parçalar mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
 53. sema

  slmlar rica etsem giriş müziklerinden 15 ve 6 numarayı yollarmısınız tşkler şimdiden :)

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba sema hanım istemiş olduğunuz parçalar gün içinde mail adresinize iletilecektir hoşçakalın :)

   Reply
   1. sema

    çok teşekkurler ama bir hata yapmışım 6 yı değilde 5i istiycektim:( mümkünse 5 numaralı giriş müziğini gönderebilirmisiniz…

    Reply
  1. admin Post author

   Merhaba pınar hanım istediğiniz parçalar az sonra mail adresinize iletilecektir herhangi bir sorun olursa burdan bildirin tekrar yollayalaım..Mutluluklar diliyoruz hoşçakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istediğiniz parçalar mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyoruz..

   Reply
 54. emrah kartaloğlu

  1giriş-ilan-pasta müzikleri (1) bu parçayı gönderebilirseniz büyük iyilik yapmış olursunuz çoook teşekkür ederim çok iyisiniz :)

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba emrah bey istemiş olduğunuz parça mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyorum hoşçakalın..

   Reply
 55. Hatice

  Emeğiniz için teşekkürler,güzel bir çalışma olmuş.Benim ricam’da Giriş müziklerinden(1,14,16) Şimdiden tşk ederim,iyi geceler…

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba hatice hanım istemiş olduğunuz parçaları gün içerisinde mail adresinize yollayacağız mutluluklar diliyoruz..

   Reply
    1. admin Post author

     Merhaba istediğiniz parçaları mail adresinize göndermişiz tekrar kontrol ettim ve herhangi bir hata almadım ama az önce yeniden gönderdim önemsiz klasörünüde kontrol edin lütfen eğer yine gelmedi derseniz farklı bir yol izleyebiliriz hoşçakalın..

     Reply
 56. cagla

  emeğinize sağlık bana giriş sarkılarından 1-14-10-32 yi rıca etsem gönderebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim ;)

  Reply
    1. admin Post author

     Rica ederiz çağla hanım elimizden geleni yapıyoruz ve bir işe yaradı isek ne mutlu bize:) tekrar mutluluklar dileriz :)

     Reply
 57. TUĞÇE

  bana gırıs muzıklerınden 17,1,12 ,24 gonderebılır mısınız:)

  bırde dans muzıklerınden 13:) cok tsk

  Reply
 58. elif

  merhaba,
  giriş-ilan-pasta müziklerinden 11,13,14 ve 1’i gönderebilirseniz çok sevinirim.

  Reply
    1. admin Post author

     Merhaba selami bey istemiş olduğunuz parça mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyorum hoşçakalın..

     Reply
  1. admin Post author

   İstediğiniz parça mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar dilerim..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba halide hanım istediğiniz parça dakikalar sonra mail adresinize iletilecektir hoşcakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ayşe hanın istemiş olduğunuz parça mail adresinize gönderildi. Mutluluklar diliyorum hoşcakalın..

   Reply
 59. hüseyin

  Merhabalar. Yorumları okumadan indirmeye çalıştım 2 saat, admin yorumculara ilgini görünce pişman oldum niye öyle bişe yaptıysam diye:) bana da 5,1,22,26,28,29. parçaları gönderebilirsen çok sevinirim admin. Şimdiden çok teşekkür ederim kolay gele…

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba hüseyin istediğin parçalar yarın sabah elinde olacak :) unutmadan drums_150@hotmail.com adresi üzerinden gelecek.önemsiz klasörünede bakmayı unutma lütfen.iyigeceler ve şimdiden mutluluklar dilerim darısı başıma :))

   Reply
    1. admin Post author

     Merhaba hüseyin istediğin parçalar mail adresine gönderilmiştir hoşcakal :)

     Reply
 60. aybuke

  merhabalar giriş müziklerinden 10.14.18,23,2.31,33,3 numaralı olanları gönderebilir misiniz yoksa cok mu istedim :) teşekkürler

  Reply
 61. arif tugba

  merhabalar 17,18,1,31,33,5 müzikleri gönderir misiniz? şimdiden teşekkürler.

  Reply
 62. serap

  merhabalar bana giriş pasta müziklerinden-1- olanı gönderebilirmisiniz acilen şimdiden çok teşekkür ediyorum

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba serap hanım isteğiniz biraz sonra mail adresinize gönderilecektir hoşcakalın..

   Reply
   1. admin Post author

    İstediğiniz müzikler mail adresinize gönderilmiştir serap hanım hoşçakalın.

    Reply
  1. admin Post author

   Merhaba zeynep hanım istediğiniz parça az sonra mail adresinize yollanacaktır ayrıca 1 saatlik zaman dilimi içerisinde yeni dans ve giriş müziklerinide eklemiş olucaz onlarda birbirinden güzel parçalar olucak hoşcakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Yararlı olabildiysek ne mutlu bize teşekkür ederiz:) İstemiş olduğunuz parça mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyoruz hoşcakalın..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istediğiniz parça biraz sonra mail adresinize iletilecektir hoşcakalın..

   Reply
 63. aylin

  merhaba bende bu parçaları alabilirmiyim?
  18 giriş ilan pasta müzikleri, 1 giriş-ilan pasta müzikleri, 22 giriş ilan pasta müzikleri,
  24 giriş ilan pasta müzikleri,dans müzikleri 1, dans müzikleri11

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba aylin hanım istediğiniz parçalar biraz sonra mail adresinize iletilecektir mutluluklar diliyoruz..

   Reply
  2. admin Post author

   Tekrar merhaba aylin hanım parçaları mail adresinize gönderiyorum fakat hata mesajı alıyorum lütfen mail adresinizin doğruluğunu kontrol edermisiniz yada varsa başka bir mail adresi belirtip bize yollayınız..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ümran hanım istediğiniz parça az sonra mail adresinizde olacaktır mutluluklar diliyoruz..

   Reply
 64. tuğba

  merabalar siteniz harika olmuş gerçek anlamda çok faydalı yorumlarınızı gördüm banada giriş ilan müziklerinden 15, 1,18, ve 3 gönderirmisiniz teşekkürlerr şimdiden:)

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Tuğba hanım istemiş olduğunuz müzikleri birazdan mail adresinize ileticez ve güzel düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederiz.Mutluluklar diliyoruz hoşcakalın..

   Reply
 65. dilek demirbaş

  merhaba
  müzikler için gerçekten çok güzel düşünmüşsünüz:=)

  ben hepsini alabilr miyim :)

  emeğinize sağlık

  teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba dilek hanım bu parçaların hepsini birden mail yolu ile gönderebilmem imkansız çünkü dosya boyutu olarak çok büyük olacaktır ama beğendiğiniz birkaç parça varsa onların numaralarını yazın mail adresinize yollayalım teşekkür ederiz..

   Reply
 66. Barış Girgin

  Merhaba,
  12 numaralı giriş ilan pasta müziğinin ismini öğrenebilir miyim?
  Teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba İstemiş olduğunuz parça amelie filminin soundtracklerinden biridir.Birazdan parçayı mail adresinize ileticez hoşcakalın..

   Reply
 67. asiye

  merhaba müziklerinizi dinledim 16 numaralı giriş ilan müziği hoşuma gitti maileme atarmısınız ??şimdiden teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   İstemiş olduğunuz parça mail adresinize gönderilmiştir asiye hanım mutluluklar diliyoruz hoşcakalın..

   Reply
 68. Selda

  Merhaba;

  10-14-17-19 giriş-ilan müziklerini ayrıca 13-15 dans müziklerini gönderir misiniz?

  Teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba selda hanım istemiş olduğunuz müzikler drums_150@hotmail.com adresi üzerinden gönderilecektir önemsiz klasörünüde kontrol etmelisiniz.Gün içerisinde gönderilecektir.Ayrıca site veritabanı üzerinde birtakım düzeltmeler yaptığımız için bazen erişim problemi yaşayabilirsiniz.

   Reply
 69. osman önen

  19giriş-ilan-pasta müzikleri(19) adlı parçayı düğünümde çıkış parçam olarak kullanmak istiyorum.mail atarsanız çok memnun olurum.teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   İstemiş olduğunuz giriş müziği mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyoruz hoşcakalın..

   Reply
 70. irem

  ilk sıradaki 12-16 ve 19 giriş olan müziği çok beyendim acaba gönderme imkanınız varmı çok mutlu olurum. çok teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Dilediğiniz parçalar biraz sonra mail adresinize gönderilecektir irem hanım.

   Reply
 71. Hülya

  merhaba
  ilk sıradaki 10 giriş olan müziği çok beyendim acaba gönderme imkanınız varmı çok mutlu olurum.

  Reply
 72. ayse

  merhaba
  yakında olıcak dugunum ıcın sızden giriş muzıklerınden 12-14-19-23 ve 6 yı ısteyebılırmıyım tesekkurler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ayşe hanım istekleriniz yarın mail adresinize gönderilecektir..

   Reply
 73. pinar

  müziklerin hemen hepsi bende var ama 5 ve 14giriş,ilan ile 10 numara dansı da gönderirseniz muhteşem bir repertuarım olmuş olacak, şimdiden teşekkürler. müziklerin adlarını da eklerseniz sevinirim

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba pınar hanım istediğiniz müzikler isimleri ile mail adresinize gönderilmiştir teşekkür ederiz..

   Reply
   1. pinar

    pardon ama dans müziği 11’i yanlışlıkla 10 yazmışım, 11i de gönderirseniz çok sevinirim, ilginiz için tekrar teşekkürler

    Reply
 74. Hilal

  merhaba ellerinize sağlık çok güzel olmuş. ben
  1giriş-ilan-pasta müzikleri (1)
  müziğinin adını öğrenebilir miyim acaba?

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba hilal hanım sormuş olduğunuz parçanın adı ”glykeria” dır.Parçanın orjinal hali 1.51 dakikadır fakat çiftlerden çok istek geldiği için arka arkaya editledik ve süresini 5 dakikaya çıkardık..

   Reply
   1. Hilal

    teşekkür ederim ama ”glykeria” diye aratıyorum burda dinlediğimi bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim…

    Reply
    1. admin Post author

     Arayıpta bulamadığınız parça mail adresinize gönderilmiştir hilal hanım mutluluklar diliyoruz:)

     Reply
     1. Hülya Çömlek

      merhaba
      ilk sıradaki 10 giriş olan müziği çok beyendim acaba gönderme imkanınız varmı çok mutlu olurum.

      Reply
      1. admin Post author

       Hülya hanım isteğiniz az sonra mail adresinize gönderilecektir hoşcakalın.

       Reply
      2. admin Post author

       Hülya hanım mail adresinize parçaları yolluyoruz fakat hata mesajı alıyoruz lütfen mail adresinizi bir daha yazarmısınız?

       Reply
 75. ayça

  merhaba aradığım parçayı buldum gerçekten çok iyi bir çalışma elinize sağlık,sizden14.giriş ilan parçasını rica etsem..

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba ayça hanım isteğiniz kısa süre içinde mail adresinize gönderilecektir teşekkür ederiz..

   Reply
 76. serpil

  öncelikle çalımanız we yardımlarınız için çok teşkkr ederm. bana giriş pasta 15 ve 2 nolu şarkıyı ayrıca dans müzikleri 16 , 2 ve 14 nolu şarkıyı vede mümkünse isimleriyle beraber gnderebilirmisiz.şimdiden çok teşkkr iyi çalışmalr

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba serpil hanım biz teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için.İstediğiniz parçalar gün içerisinde mail adresinize gönderilecektir teşekkür ederiz..

   Reply
  2. admin Post author

   Tekrar merhaba serpil hanım istekleriniz mail adresinize yollanmıştır mutluluklar diliyorum hoşcakalın..

   Reply
 77. dilek

  merhaba sizden ricam( 2,5,14,18 ve dans 11,14,16 ) bu müzikleri gönderebilirmisiniz? cumartesi günü düğünüm var lütfen yardımcı olsun..kolay gelsin

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba dilek hanım yarın sabah saatlerinde istekleriniz mail adresinize gönderilecektir..

   Reply
  2. admin Post author

   Dilek hanım mail adresinize parçaları gönderiyorum fakat hata mesajı alıyorum.lütfen mail adresinizi tam olarak yazarmısınız.bu konunun üzerine tekrar yazabilirsiniz.mail adresiniz görünmeyecektir.sonra parçaları hemen yollayabilirim.

   Reply
 78. pınar

  Merhabalar;

  uygulamanızdan dolayı tebrik ediyorum. giriş müziklerinden mümkünse 1 ve 14 numaralı şarkıları yine mümkünse isimleriyle beraber istiyorum.

  Şimdiden teşekkürler

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba pınar hanım istekleriniz kısa süre içerisinde mail adresinize gönderilecektir..

   Reply
  2. admin Post author

   Tekrar merhaba pınar hanım istekleriniz mail adresinize gönderilmiştir mutluluklar diliyoruz..

   Reply
   1. pınar

    mail deki nezaketiniz ve ilginiz karşısında şaşkın kaldık. Nişanlım ve ben başarılarınızın devamını diliyor evlenme arifesindeki tüm çiftlere mutluluklar diliyoruz.

    Tüm site yönetimine ve emeği geçenlere sevgilerimizle…

    Reply
    1. admin Post author

     Bu güzel sözleriniz için size teşekkür ederim pınar hanım .Hayatımın son 10 yılını evlenen çiftlerle geçirdiğim için isteklerin ne olduğunu biliyorum desem yalan değildir:)

     Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Çisem hanım istediğiniz müzikler az sonra mail adresinizde olucaktır :)

   Reply
 79. çisem ilhan

  Merhabalar, giriş ilan pasta müziklerinden 13 ve 14’ü göndermeniz mümkün müdür? özelllikle 14’ü heryerde arıyordum. çook teşekkürler.

  Reply
 80. Hatice

  Pasta Müziklerinden (1,6,11,14,20)’yi gönderirseniz sevinirim Teşekkürler şimdiden.

  Reply
 81. Süleyman

  iş yerinde müzikleri dinleyemiyorum ama dinlemek de istiyorum :) onun için bütün şarkıları gönderebilirmisiniz? Akşam evde dinlerim artık

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba Elimden geleni yaparım ama hepsini birlilkte göndermek neredeyse imkansız yinede deneyeceğim teşekkür ederim..

   Reply
 82. yağmur

  admin yaknda nsanm var pasta müziklerindn 14- 19 u dans müziklrınden de 8-14-10 1 i gönderirmsn rica etsm

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba yağmur hanım ricanızı geri çevirmiyoruz biraz sonra mail adresinizde olucaklar hoşcakalın..

   Reply
  2. admin Post author

   Merhaba yağmur hanım isteklerinizi drums_150@hotmail.com adresimizden email adresinize gönderdik.lütfen önemsiz klasörünüde kontrol edin.bir sorun olursa iletebilirsiniz. mutluluklar diliyorum hoşcakalın..

   Reply
 83. nesrin

  Merhaba, bu hafta nikahım var 12-14-16-17 nolu müzikleri rica etsem gönderebilirmisiniz.
  Şimdiden teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba nesrin hanım istekleriniz birazdan mail adresinize iletilecektir hoşcakalın..

   Reply
 84. dilek

  merhaba 1 hafta sonra düğünüm var ve bu müziklere ihtiyacım var..rica etsem mail adresime yollar mısınız? şimdiden teşekkür ederim

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba dilek hanım parçalar zaten online dinlenebiliyor dilediğiniz yerden dinleyebilirsiniz fakat bu kadar çok parçayı mail yolu ile göndermek çok zor olucaktır.beğendiğiniz 3 yada 4 parçayı rahatlıkla gönderebilirim dilerseniz.

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba hülya hanım istekleriniz biraz sonra mail adresinize gönderilecektir.Mutluluklar diliyorum.

   Reply
 85. serpil

  Giriş ilan …1,3,4,5,6,7,23,24 Biraz fazla oldu ama umarım yollarsınız şimdiden teşekkürler…

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba serpil hanım istekleriniz mail adresinize yollanacaktır.drums_150@hotmail.com adresinden gönderilecektir mutluluklar diliyoruz..

   Reply
  1. admin Post author

   Merhaba derya hanım dilediğiniz müzik az sonra mail adresinize gönderilecektir..

   Reply
 86. htc

  biraz fazla isticem galiba ama pasta müziklerinden 12, 13 ve 17yi isteyebılırım:) ? şimdiden tşkler:)

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba istediğiniz parçalar az sonra mail adresinize gönderilecektir..Mutluluklar diliyorum.

   Reply
  1. admin Post author

   Hülya hanım isteğiniz az sonra mail adresinize iletilecektir. teşekkür ederiz..

   Reply
 87. Görkem

  Sayın admin mükemmel bir çalışma olmuş sizden ricam 1 ve 11 numaralı parçalar. şimdiden teşekkürler.

  Reply
  1. admin Post author

   Merhaba dilediğiniz parçalar mail adresinize gönderilecektir teşekkür ederim…

   Reply
  2. admin Post author

   Tekrar merhaba serverdaki yoğunluk nedeni ile parçaları drums_150@hotmail.com adresinden yollayacağız.önemsiz klasörünede gelebilir. gelen kutusuna bakınız lütfen teşekkürler..

   Reply
   1. eda arslan

    merhaba.dans müziklerinden 10 numara,pasta ve nikah için olanlardan ise 10,12,15 numaryı gönderebilirseniz sevinirim

    Reply
    1. admin Post author

     Merhaba eda hanım istediğiniz parçalar birazdan mail adresinize gönderilecektir..Mutluluklar diliyorum.

     Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir